Top
STRONA GŁÓWNA
BITWY
KSIĘGA GOŚCI
MAPA STRONY

Konkurs FotoGrunwald

Firma Cenega Poland z przyjemnością przypomina, że w dniu 17 lipca w okolicach wsi Grunwald w woj. warmińsko-mazurskim odbędzie się inscenizacja jednej z największych bitew średniowiecza. W tym roku okazja jest wyjątkowa, bowiem mija 600. rocznica bitwy pod Grunwaldem. W inscenizacji weźmie udział ponad 2200 rycerzy z kilku krajów. Jak co roku, zwyciężą połączone siły polsko-litewsko-tatarskie pod dowództwem Władysława Jagiełły.

Z tej okazji ogłaszamy konkurs na najlepszą fotografię tegorocznej rekonstrukcji bitwy pod Grunwaldem. Została już uruchomiona strona internetowa fotogrunwald.pl, na której od 17 lipca do 10 sierpnia będzie można umieszczać swoje zdjęcia z inscenizacji bitwy. Jury wybierze spośród nich pięć najlepszych, a autorzy wygrają wspaniałe nagrody. Nie tylko otrzymają Edycję kolekcjonerską gry Polskie Imperium: Od Krzyżaków do Potopu, ale przede wszystkim ich zdjęcia trafią do polskiego wydania gry − pojawią się zarówno w instrukcji, jak i na płycie z grą − będą dostępne do obejrzenia z poziomu instalatora gry! O tak prestiżowe wyróżnienie z pewnością zapragnie zawalczyć wielu amatorów historii i fotografii.

Zapraszamy na obchody 600-lecia bitwy pod Grunwaldem i zapierającą dech w piersiach rekonstrukcję walk. Takiego widowiska i okazji na wspaniałe nagrody nie można przegapić!

Dokładny opis akcji oraz regulamin znajdują się na stronie fotogrunwald.pl

Copyright © 2007−2017 by historycznebitwy.info | All rights reserved. | Design by Misiek